Türkiye AK Parti ile soluk alacak

Türkiye AK Parti ile soluk alacak
AK Parti Mersin Milletvekili Aday Adayı Mekin Merter Salt, partisinin seçime hazır olduğunu belirterek, "AK Parti olarak seçime hazırız ve iktidara yürüyoruz. Yaktığımız ışığı söndürmeyeceğiz. Türkiye bizimle soluk alacak. Ekonomik istikrar ve huzurlu bir ülkede yaşam için partimizin tek başına iktidara gelmesinin gerektiğine inanıyoruz" dedi.

HALKIN BÜYÜK TEVECCÜHÜ

Partisinin 5'inci olağan genel kurul toplantısıyla ilgili değerlendirmede bulunan Mekin Merter Salt, "Ülkemizin geleceğini planlayacak kadrolar iş başına geldi. Genel Başkanımız ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ile birlikte Türkiye 2023 hedefine kesintisiz gidecektir. Bu kongre halkımızın partimize olan güvenini ve teveccühünü bir kez daha ortaya koydu" diye konuştu.

EMİN ADIMLARLA DEVAM

Genel kurulda 1 Kasım seçimlerinin startının verildiğini de vurgulayan Salt, "Cumhurbaşkanımız ve kurucu liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın koyduğu 2023 Türkiye hedefine yönelik yol haritamız devam edecek. İlk günkü aşkla, heyecanla ve millete hizmet etme arzusu ile AK Parti dün olduğu gibi bugün de yoluna emin adımlarla devam edecek" şeklinde konuştu.

BİZE ULAŞIN