Uç puan savaşı

5 Ocak Fatih Terim Stadı bugün çekişmeli bir 90 dakikaya ev sahipliği yapacak. Lider Adana Demirspor, Gaziantep Büyükşehir'i ağırlayacak

Uç puan savaşı
PTT 1. Lig'in beşinci hafta mücadelesinde Adana Demirspor ile Gaziantep Büyükşehir Belediyespor bugün saat 19.30'da 5 Ocak Fatih Terim Stadı'nda kozlarını paylaşacak. Mavilacivertliler taraftarının desteğiyle üç puana ulaşıp liderliği sürdürme hesapları yaparken, mavi-beyazlı takım ise son haftalardaki çıkışı sürdürmenin peşinde.

ŞİMŞEK ÇAKACAK
Hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye koyulan Mavi Şimşekler'de moraller yerinde. Teknik direktör Osman Özköylü, zor bir 90 dakikanın kendilerini beklediğini belirterek, "Önemli bir eksiğimiz yok. Sakat oyuncuların iyileşmesi yüzümüzü güldürdü. Taraftarımızın gücüyle bu maçtan üç puanla ayrılacağımızı düşünüyorum" dedi.

GAZİANTEP BŞ. BLD. HAZIR

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor teknik patronu Hakan Kutlu ise son haftalarda iyi futbol sergilediklerini belirtti. Kutlu, "Lideri sahasında devirip evimize mutlu dönmek istiyoruz. Galibiyet ibresi bizden yana. Rakibin gücünü biliyoruz. Oyuncularıma güveniyorum. Gerekli konuşmaları yaptık. Artık maç saatini bekliyoruz" dedi.

Demirspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, lider olarak başladıkları haftayı aynı yerde tamamlayacaklarını söyledi. Hakan Kutlu: Gaziantep Büyükşehir Belediyespor olarak son haftalarda iyi oynuyoruz. Galip gelen taraf olacağız.

BİZE ULAŞIN