Savaşçı kaplan

Toros Kaplanları 9 kişi ile iki kez geriye düştüğü Balıkesir karşısında maçı bırakmadı. Adanaspor Balıkesir'den altın değerinde bir puan al

Savaşçı kaplan
Adanaspor iki kez geriye düştüğü Balıkesirspor deplasmanında 9 kişi ile maçı bırakmadı ve deplasmandan altın değerinde bir puan aldı. Rakibi karşısında ortaya koyduğu mücadeleci futbol ile göz dolduran turuncu-beyazlı ekibin teknik patronu Eyüp Arın, 2-0 geriden gelip maça ortak olmanın kendileri için önemli olduğunu kaydetti.

İKİ KIRMIZI KART
Maçın
ikinci yarısında Canberk Dilaver ve Merthan Açıl'ın kırmızı kartla oyun dışı kalmalarını sıkıntı yarattığını vurgulayan Arın, "Balıkesirspor geçen sene Süper Lig'den düşen bir ekip. Bu yıl tekrar üst lige çıkmak için iyi bir takım kurdular diye düşünüyorum. Balıkesirspor oyuna hızlı başladı, bizde karşısında gol yememek için tedbir almıştık. Ancak o tedbirimiz tutmadı" dedi.

OYUNCULARINI KUTLADI
"Balıkesirspor rüzgarı arkasına alarak maça iyi başladı. 2 gol buldu" diyen teknik adam, "Bizim takım sonrasında kendini toparlamaya başladı. 2-0 geriden gelip, Balıkesirspor gibi bir takımı yakalamak önemliydi" diyerek oyuncularını kutladı.

BİZE ULAŞIN