Fuhuş şifresi kasık masajı

Adana'da 2 ayrı masaj salonunda fuhuş yapıldığı ihbarını alan polis, işyeri sahibi kadınların fuhuş yapmak isteyen müşterileriyle 'kasık masajı' şifresini kullandığını belirledi

Fuhuş şifresi kasık masajı
Adana'da 2 ayrı masaj ve sauna salonuna baskın yapan polis, para karşılığında erkeklerle cinsel ilişkiye giren 2 kadın ile işyeri sahiplerini gözaltına aldı. Fuhuş için yer temin etmekten adliyeye sevk edilen kadın işyeri sahiplerinin ilişkiye girmek isteyen müşterileri ile aralarındaki şifrenin 'kasık masajı' olduğu ortaya çıktı. İki kadın denetimli serbestlik yasasından salıverildi.

KILIK DEĞİŞTİRDİ

Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri, iki ayrı masaj salonunda erkeklerle para karşılığı ilişkiye girildiği ihbarını alınca harekete geçti. Ekipler, salona girip çıkan müşterilerle görüştü. İşyeri sahibi Hatice A. (26) ile Melek A.'nın (26) müşterilerine, "Normal masaj için 150, kasık masajı için 250 lira ödeyeceksiniz" dediğini öğrendi. Polis müşteri kılığına girdi.

ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Pazarlık sonrasında masaj için anlaşma sağlayan polis, özel odaya gelen masözler Eda G. ve Ebru M. ile işyeri sahipleri Hatice A. ile Melek A.'yı gözaltına aldı. İfade veren Eda G. ile Ebru M. serbest bırakılırken, aynı suçtan daha önce de polis tarafından işlem yapıldığı belirlenen Hatice A. ile Melek A. ise mahkemede denetimli serbestlik yasasından yararlanarak serbest bırakıldı.

BİZE ULAŞIN