Şehit ailelerine kurbanlık jesti

Şehit ailelerine kurbanlık jesti
Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi şehit ailelerini unutmadı. Tarsus'ta yaşayan şehit ailelerine kurbanlıklarının belediye tarafından verileceğini açıklayan Başkan Can, vatan için canını feda eden şehitlerin ailelerinin her zaman yanında olduklarını ve olmaya devam edeceklerini söyledi.

"BÜYÜK BİR AİLEYİZ"
Başkan Şevket Can, "Güzel vatanımız uğruna can veren şehitlerimizin aileleri bizlerin de ailesidir. İyi günde ve kötü günde bütün hemşerilerimizin yanında olduğumuz gibi şehit ailelerimizin de her zaman yanındayız. Kurban Bayramı öncesi şehrimizdeki bütün şehit ailelerine kurbanlıklarını vereceğiz. Bu vesile ile kutsal vatanımız için şehit olan tüm evlatlarımıza bir kez daha Allah'tan rahmet dileriz" dedi.

KANLA DESTAN YAZDILAR
Şehitleri minnetle andıklarını ifade eden Can, "Bugün bu topraklarda rahat bir şekilde yaşıyorsak, bunu şehitlerimize borçluyuz. Vatanını seven kişiler gerekirse mallarını ve canlarını feda etmekten çekinmezler. Bizler, bu güzel vatan için kanlarıyla nice destanlar yazan bir milletin evlatlarıyız. Güzel yurdumuzun bir karış toprağını da kimseye vermedik ve vermeyeceğiz" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN