Botaş Cup başlıyor

Sekiz takımın katılacağı ve bu yıl 12'ncisinin düzenleneceği Anadolujet Botaş Cup yarın başlıyor. Turnuva öncesi takımlar basın toplantısında buluştu

Botaş Cup başlıyor
Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi takımlarından Botaşspor'un geleneksel olarak düzenlediği 'Anadolujet Botaş Cup 12' basketbol turnuvası için geri sayım başladı. 25-29 Eylül tarihleri arasında Menderes Spor Salonu'nda oynanacak olan turnuvaya Botaşspor, Fenerbahçe, Adana ASKİ, Mersin Büyükşehir Belediyespor, Canik Belediye, Orduspor, Hatay Büyükşehir Belediye ve Abdullah Gül Üniversitesi takımları katılacak.

EN UZUN TURNUVA
İki grup halinde oynanacak olan heyecan öncesi altı takımın teknik kadro ve oyuncuları Seyhan Oteli'nde basın toplantısı düzenledi. Toplantıya Anadolujet Pazarlama Şefi Ali Rıza Ergen ve ev sahibi Botaşspor Genel Menajeri Recep Altındağ da katıldı. Kırmızı-beyazlı ekibin başantrenörü Ceyhun Yıldızoğlu, Türkiye'nin en uzun soluklu turnuvalarından biri olan Anadolujet Botaş Cup'ı düzenlemekten büyük mutluluk duyduklarını belirterek, tüm basketbolseverleri maçları izlemeye davet etti.
BİZE ULAŞIN