Şimdi sıra sizde

Osmaniye 1. Amatör Küme'de mücadele eden Kadirli Demirspor sezon hazırlığını sıkı biçimde sürdürüyor. Başkan Ahmet Coşkun, "Bu sezon çok iddialıyız" dedi

Şimdi sıra sizde
Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde birinci amatör ligde mücadele eden ve başta Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan olmak üzere kentin ileri gelenlerinin desteğini arkasına alarak yeni sezonda hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Kadirli Demirspor, hazırlıklarını sürekli artan bir tempo ile sürdürüyor. Kulüp Başkanı Ahmet Coşkun, "Güçlü bir takım oluşturduk. Hocamız Talip Kayı'nın futbolcularla koordinasyonu süper. Biz elimizden geleni yaptık. Sıra futbolcularda" dedi.

COŞKUN: TAKIMIN PERFORMANSI İYİ
Mavi-beyazlı kulübün yaşadığı sorunların çözümünde Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan'ın büyük çabası olduğunu belirten Başkan Ahmet Coşkun, "Başkanımız sağ olsun her sorunumuzda yanımızda. Kendisine teşekkür ediyoruz. Bize güvenen herkese layık bir takım olmak için gayret ediyoruz. Bu hafta Ceyhangücü ile yaptığımız hazırlık maçını 5-2 gibi farklı bir skorla kazandık. Sıkı çalışıyoruz. Hazırlık maçlarında formumuz zirvede. Aynı başarıyı ligde de göstereceğiz" diye konuştu.

SORUNLARDAN HIZLA ARINMALIYIZ
Bugüne kadar desteklerini esirgemeyen işadamlarına da teşekkür eden Kulüp Başkanı Ahmet Coşkun, şöyle dedi: Ancak desteğin daha da devam etmesi gerekir. Lig uzun soluklu bir maraton. Deplasman maçlarına gitmekte zorlandığımız anlar oluyor. Onun için değerli işadamlarımızın maddi sıkıntı içinde olmamamız için kulübümüze desteklerini esirgememelerini bekliyoruz. Sezonun başında hedefimizi şampiyonluk olarak belirledik. Buna ulaşmak için sorunlarımızdan arınmamız gerek.

BİZE ULAŞIN