Atalayer: Çağdaş bir görünüm kazandırdık

Ziyapaşa Bulvarı'nda Atanur Apartmanı'nın önündeki çirkin görüntü işyeri sahibi Ahmet Murat Atalayer'in müdahalesiyle ortadan kalktı

Atalayer: Çağdaş bir görünüm kazandırdık
Ziyapaşa Bulvarı üzerindeki işyerlerinin girişinde yaptıkları düzenlemeden dolayı kaldırımı tahrip ettikleri iddia edilen işletme sahibi Ahmet Murat Atalayer, söz konusu iddiaların gerçek olmadığını ve çalışmanın Atanur Apartmanı'na ait parselde gerçekleştirildiğini söyledi. Yapılan düzenleme ile işyerine ve Ziyapaşa Bulvarı'na yakışır, çağdaş bir görünüm kazandırdıklarını anlatan Atalayer, "Çirkin bir görüntüye son verdik. Yaptığımız çalışma yasalara uygundur" dedi.

YIKMAK İSTEMİŞTİ

Tapu kayıtları incelendiğinde çalışma yapılan alanın Atanur Apartmanı'nın ön bahçesi olduğunun görüleceğini açıklayan Atalayer, "Belediye geçmiş yıllarda burayı yıkmak istedi. Apartman sakinleri, mahkemeye başvurdu. Mahkeme 'yıkılamaz' kararı verdi. Şimdi biz, etrafı demir korkulukla çevrili merdiven girişini ve üstündeki sundurmayı yıkarak belediyenin geçmişte yapmak istediğini hayata geçirdik. Her şeyi yasaya uygun yaptık" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN