Nişan yüzüklerini hırsıza kaptırdılar

Adana'da nişanlanacak çift hırsız şoku yaşadı. Otomobilin camını patlatan hırsızlar, genç çiftin nişan yüzüklerini çaldı

Nişan yüzüklerini hırsıza kaptırdılar
Adana'da bayramın son günü nişanlanacak olan çift hırsız şoku yaşadı. Kuzenleriyle birlikte parkta gezen Musa Özcan (27) ve Şule Aslan (25) çiftine ait otomobilin camını kıran 2 hırsız nişan yüzükleri ile birlikte bin lira para, altın kolye ve fotoğraf makinesini çaldı. En mutlu günlerinde nişan yüzükleri çalınan çift büyük üzüntü yaşadı. Olay Çukurova ilçesi Adnan Menderes Bulvarı'nda meydana geldi. Musa Özcan -Şule Aslan çifti yanlarında kuzenleriyle birlikte 02 HN 686 plakalı otomobili park edip gezmeye çıktı. Üzerinde "Mutluyuz, nişanlanıyoruz" yazısı bulunan otomobilin yanına gelen motosikletli iki kişi aracın arka sağ camını kırıp koltuğun üzerindeki çanta ile fotoğraf makinesini alıp kaçtı. Otomobilin yanına dönen çift, arka koltukta içinde törende takılacak nişan yüzükleri ile bin lira paranın bulunduğu çantanın ve fotoğraf makinelerinin olmadığını gördü. Musa Özcan hemen polisi arayarak durumu bildirdi. Polis eşkal üzerine çevrede arama yaparken, olayın şokunu yaşanan genç kız Şule Aslan, telefonla yakınlarına durumu ağlayarak anlattı.

İLK OLAY DEĞİL

Adana'da 10 Kasım 2013 günü Seda ile Selman Demiryürek çifti, Merkez Park'ta fotoğraf çektirdikleri sırada hırsızlar, gelin arabasının camını kırarak yaklaşık 15 bin TL değerindeki altın dolu çantayı alıp kaçtı.
20 Nisan 2014'te dış mekân çekimi için parka giden Fatih- Nazan Zeytun çiftinin gelin arabasının arka camını kıran hırsızlar, gelinin yakınlarına ait, içinde bin 300 lira ile birlikte yüzük ve kredi kartlarının bulunduğu iki çantayı alıp kaçmıştı.

BUGÜN NELER OLDU