Başkan Çelikcan muhtarları ağırladı

Başkan Çelikcan muhtarları ağırladı

Muhtarları kahvaltılı toplantıda ağırlayan Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, yapılan hizmetlerle 7 yılda Yüreğir’in çehresinin değiştiğini söyledi

  • Güney
  • Salı 01.06.2016
Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, merkez mahalle muhtarlarını Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezi'nde kahvaltıda ağırladı. Muhtarlara seslenen Başkan Çelikcan yapılan hizmetlerle 7 yılda Yüreğir'in çehresinin değiştiğini söyledi. Başkan Çelikcan, "Yüreğir'deki pozitif değişimi ve dönüşümü herkes görüyor, hissediyor, yaşıyor" dedi. Kozan ve Sanayi çarşısı dönüşümüyle çarşısı olmayan Yüreğir'in yeni bir kimlik kazanacağını vurgulayan Başkan Çelikcan Amerika'da eğitim gören genç mühendislerin hazırladığı projeyi çok beğendiğini belirtti. Başkan Çelikcan, "Köprülü, Kışla ve Sanayi Çarşısı'nın tamamlanması ve Büyükşehir Belediyesi'nin de Sinanpaşa'yı yapması halinde Seyhan Nehri kıyısı boyunca yeni bir siluet oluşacak ve arka tarafa dalga dalga ilerleyerek ilçe dönüşerek gelişecek" diye konuştu.

HAYALDİ GERÇEK OLDU
İnsana dokunan projeleri hayata geçirdiklerini bildiren Başkan Çelikcan, insanların günlük hayatlarında karşılaştığı sorunları en aza indirmek için büyük çaba harcadıklarını açıkladı. Başkan Çelikcan "Bir zamanlar Yüreğir için hayali bile mümkün olmayan projeleri kısa zamanda gerçekleştirerek Yüreğir'in ve Yüreğirlinin bahtını açtık. Yüreğir, hayata geçirilen kentsel dönüşüm projeleri ile köhnemiş eski görüntüsünden sıyrılıyor" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN