‘Planlama tamamlandı şimdi icraat zamanı’

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, ‘Benim Şehrim, Benim Geleceğim’ toplantısında yaptıklarını ve yapacaklarını anlattı

‘Planlama tamamlandı şimdi icraat zamanı’
Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, belediye başkanlığının ikinci döneminde, geride kalan 2 yıllı sürede yaptıkları hizmetleri anlatırken, hayata geçirmeyi planladığı projeleri de paylaştı. 'Benim Şehrim, Benim Geleceğim' isimli toplantıda konuşan Başkan Kara, geçen yıllık sürenin büyük oranda bir planlama süreci olduğunu belirterek, "Yapılacak projelerin finansmanları için belediyenin ekonomik dengesini oturttuk. Şu anda belediyemiz çok iyi kredibiliteye sahip" dedi.

ÇITA YÜKSELDİ
Belediye Başkanı Kadir Kara, "Birinci dönemde Osmaniye'nin temel sorunlarıyla ilgili bir takım tespitler yaptık ve kısmen de olsa hayata geçirmeye çalıştık. Ama ikinci dönemde çıtanın biraz daha yükseltilmesi gerektiğini düşünerek, kentimizi ülkeye, hatta uluslararası ölçekte taşımak istiyoruz. Bu nedenle uzun süren planlama dönemimizin ardından Masal Park'ın temelini attık. Bu projemizin tamamlanması ile Osmaniye'ye şehir dışından pek çok insan gelecek" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN