Mavi-Beyaz’la yaz bambaşka

Cezmi Yılmaz, “Akdeniz’de mavi ile yeşilin kesiştiği ender konumlardan biri olmak, temiz deniz, kumsal ve kaliteli tesis bizim en büyük özelliklerimiz. Beach Club olarak bölgede tekiz” dedi

Mavi-Beyaz’la yaz bambaşka
Sadece Mersin'in değil, bölgenin önemli tesisleri arasında yer alan Mavi Beyaz Butik Otel ve Beach'in İşletme Ortağı Cezmi Yılmaz, "Her yıla bir önceki yıldan daha iddialı hazırlanıyoruz. 2016 yılında farklı bir yaz geçirmek isteyenleri Mavi Beyaz Butik Otel ve Beach'e bekliyoruz" dedi. Yılmaz, Antik Sebaste Kenti'nin kıyısında tarih ile doğayı birleştiren ve tarihin en eski liman kentlerinden olan Ayaş'taki Mavi-Beyaz'ın tatile dair her türlü hizmeti sunduğunu söyledi.

PARLAYAN YILDIZ
14'ü bungalow olmak üzere 40 butik oda, 350 kişilik beach, kumsalda loca, 2 adet beach bar, teras restaurant, kids club, oyun alanları, açıkhava sineması, canlı hafif müzik esintileri ile misafirlerine rüya gibi bir tatil imkanı sunduklarını vurgulayan Yılmaz, "Konfor, rahatlık, kaliteli ürün ve hizmet temel prensiplerimiz. Özellikle Adana, Gaziantep, Hatay ve Kayseri'den gelip otelimizde konaklayan misafirlerimizin denize girerken aynı zamanda eğlenebilecekleri, müzik ve dans eşliğinde misafirlerimizin unutulmaz anları yaşamalarını sağlayama çalıştık. Mersin tatil anlamında artık bölgenin parlayan yıldızı haline geliyor. Biz de bu algıyı olgunlaştırmak ve daha fazlasını yapabilmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN