Yüreğir’de yaz futbol heyecanı

Yüreğir’de yaz futbol heyecanı

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Yaz Futbol Okulu’nun bu yıl da açıldığını ve 15 Temmuz’a kadar kayıtların devam edeceğini söyledi

  • Güney
  • Perşembe 03.06.2016
Yüreğir Belediyesi Spor Kulübü tarafından her yıl düzenlenen 'Yaz Futbol Okulu' kurs kayıtları başladı. 8-16 yaş grubu çocuklar 15 Temmuz'a kadar kayıt yaptırabilecek. Yüreğirli çocukları futbol okuluna çağıran Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, "Çocuklar zamanını hem en iyi şekilde değerlendirecek, hem de futbolu uzman antrenörlerden öğrenecekler" dedi. 1 Ağustos'ta başlayacak kurslar PTT Evleri Metin Türel Spor Tesisleri, Şarıçam Mahallesi, Levent Mahallesi, Solaklı Mahallesi, Çamlıbel Mahallesi, Çelemli Mahallesi, Doğankent Mahallesi ve Camili Mahallesi Spor Tesisleri'ndeki futbol okullarında uzman antrenörler tarafından yapılacak. Başkan Çelikcan "İlçemizi spor tesisleri ile donatıyoruz" dedi.

GELECEĞİMİZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ
"Şu ana kadar 8 mahallemizde spor tesislerini hayata geçirdik" diye konuşan Çelikcan, "Bu sayıyı artırmayı hedefliyoruz. Çocuklarımız bu güzel tesislerde yazın uzman antrenörlerden hem futbol kursu alacak, hem de spor yaparak güzel bir aktiviteye dahil olacak. Sporla meşgul olan çocuklarımız sokağın olumsuz etkilerinden de uzak kalacaklar" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN