Öğrencilere karne hediyesi

Dulkadiroğlu Belediyesi ve İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) Vakfı tarafından çocuklar için yaz tatili öncesi şenlik düzenlendi

Öğrencilere karne hediyesi
Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediyesi, İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) Vakfı ile birlikte çocuklar için yaz tatili öncesi unutamayacakları bir şenlik düzenledi. Başkonuş Yaylasında yapılan şenlikte çocuklar, uçurtma uçurmanın yanı sıra çeşitli oyunlar oynayarak eğlendi. Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, çocuklar için karne hediyesi anlamı taşıyan farklı bir etkinlik düzenlediklerini söyledi.

DEVAM EDECEK
Bölgelerinde bulunan çocuklar için farklı ortamları görmeleri ve deneyim elde etmeleri için çalışmaların devam edeceğini belirten Başkan Okay, "Bu etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Doğayla iç içe güzel bir program oldu. Çocuklarımız uçurtma uçurarak ders ortamının stresinden bir nebzede olsa uzaklaştılar. Yaz tatili öncesi de güzel bir hafta sonu geçirdik. Ben şimdiden çocuklarımızın yaz tatilini tebrik ediyorum ve iyi tatiller diliyorum" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN