İskenderun’da yaz sporla geçecek

İskenderun Belediyesi Yaz Spor Okulları başladı. Başkan Seyfi Dingil, açılan kursun çok büyük ilgi gördüğünü belirterek, “Hizmetlerimiz devam edecek” dedi

İskenderun’da yaz sporla geçecek
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, spora ve sporcuya destek olmaya çalıştıklarını söyledi. İskenderun Belediyesi yaz spor okulları belediye sahil kompleksinde düzenlenen törenle başladı. Başkan Seyfi Dingil, yaz spor okullarını her yıl düzenlediklerini belirterek, "Bu yapılan hizmet önce çocuklara faydalı sonra ailelerine faydalı olan bir faaliyettir" dedi.

SAĞLIK İÇİN ÖNEMLİ
Sporun sağlığa etkisinden bahseden İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, "Bu yaptığınız spor sayesinde sağlığınız ve zihniniz daima yerinde olacak. Bu sayede derslerinizde de çok başarılı olacaksınız. Spor, sizi birçok kötü alışkanlıktan geri bırakıyor. Dolayısı ile ben hocalarımıza çok teşekkür ediyorum. Bizler toplumun her kesimine hizmet götürme gayretindeyiz. Hizmetlerimiz devam edecek" dedi.

SPORCULARLA İLGİLENDİ: Yapılan konuşmaların ardından yaz spor okullarının açılışı gerçekleştirildi. Ardından Başkan Seyfi Dingil, tek tek sporcularla ilgilenerek hatıra fotoğrafı çektirdi. Düzenlenen açılış törenine İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Güven, meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, sporcular ve aileleri de katıldı.
BİZE ULAŞIN