Sağlıkta şiddete dikkat çektiler

Sağlıkta şiddete dikkat çektiler

Son dönemlerde sağlık çalışanlarına uygulanan şiddette dikkat çekmek amacıyla sahaya çıkan sağlık personeli çekişmeli bir turnuvaya imza attı

  • Güney
  • Pazar 06.06.2016
Adana'da kamuya bağlı çalışan sağlık personeli "Sağlıkta Şiddet"e dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirilen futbol turnuvasında forma giydi. Adana Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve Sağlık-Sen işbirliğiyle gerçekleştirilen ve tüm devlet hastaneleri, Askeri Hastane, İl Sağlık Müdürlüğü, Halk Sağlığı, 112 Başhekimliği oluşturdukları takımlarla mücadele etti.

ATICI GOL KRALI
Final karşılaşmasında Çukurova Dr. Aşkım Tüfekci Devlet Hastanesi rakibi Kozan Devlet Hastanesi'ni 2-0 yenerek şampiyon oldu. 112 Türk Gücü ise üçüncülük kürsüsüne çıktı. Turnuvada Kozan Devlet Hastanesi oyuncusu Gökhan Atıcı da attığı 7 golle gol kralı oldu. Ayrıca Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterlik takımı da fairplay ödülüne layık görüldü.

GÜZEL BİR TURNUVA
Dereceye giren takım ve oyunculara Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Osman Kürşat Arıkan Aile ve Sosyal Politikaları Müdür Vekili İdris Dal, İl Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Dr. Tanju Altınsu, Sağlık-Sen İl Başkanı Recep Kurum tarafından kupa ve madalyalar verildi. Prof. Dr. Arıkan çok keyifli ve çekişmeli bir turnuva izlediklerini belirtti.
BİZE ULAŞIN