Genç kıza hastanede gelin-damat sürprizi

Tarsus’ta hafta sonu düzenlenen düğünle evlenen Rabia Arıkan, birkaç gün sonra hastaneye yatan 14 yaşındaki kuzeni Liva Gök’ü, gelinliğiyle hastanede ziyaret etti

Genç kıza hastanede gelin-damat sürprizi
Mersin'in Tarsus ilçesinde hafta sonu düzenlenen düğünle evlenen Rabia Arıkan, birkaç gün sonra hastaneye yatan 14 yaşındaki kuzeni Liva Gök'e, eşiyle birlikte sürpriz yaptı. Gelinliğini giyen Rabia Arıkan ile damatlığını giyen eşi Hasan Tahsin Arıkan, kan değerleri düştüğü için günübirlik olarak tedaviye alınan genç kızı hastane odasında ziyaret edip moral erdi.

İKİSİ DE TASARIMCI
Geleneksel el sanatları tasarımcısı Rabia Arıkan, çocukluk arkadaşı otomotiv tasarımcısı Hasan Tahsin Arıkan'la, geçtiğimiz Cumartesi günü ailelerinin yaşadığı Tarsus'ta düzenlenen düğün töreniyle evlendi. Evlerinin bulunduğu İstanbul'a gitmeden önce birkaç gün Tarsus'ta kalan çift, fotoğraf çektirmek için yeniden gelinlik ve damatlık giydi. Bu arada Rabia Arıkan'ın kuzeni olan Liva Gök, Medical Park Tarsus Hastanesi'ne yatırıldı.

ÇİFTİ GÖRÜNCE ŞAŞIRDI
Kuzeninin tedaviye alındığını öğrenen Rabia Arıkan ve eşi Hasan Tahsin Arıkan, üzerlerinde gelinlik ve damatlıkla hastaneye koştu. Genç çift, ziyaretten haberi olmayan Liva Gök'e odasında sürpriz yaptı. Büyük şaşkınlık yaşayan Liva'ya geçmiş olsun dileklerini iletip moral veren gelin-damat, bir süre sohbet edip şakalaştı. Liva Gök kuzeninin ziyaretinden çok mutlu olduğunu söyledi.
BİZE ULAŞIN