Kadirli Demirspor U13’te şampiyon

Çukurova Okulları Kadirli Demirspor’un U13 takımı gruplarda birinci olarak adını Adana’da oynanacak eleme maçlarına yazrırdı

Kadirli Demirspor U13’te şampiyon
Osmaniye 1. Amatör küme takımlarından Çukurova Okulları Kadirli Demirspor'un U13 takımı final maçında Savrunspor'u 3-0 yenerek şampiyon oldu. Adana'daki elemelere katılacak olan Çukurova Okulları Kadirli Demirspor, aynı başarıyı burada da göstermek istiyor. Kulüp Başkanı Ahmet Coşkun, gerçek futbolseverlerin desteği ile ayakta kalmaya çalıştıklarını ve dar imkanlara rağmen yine de takımdaki tüm futbolcuların başarıya kenetlendiğini belirtti.

YENİ SEZON YENİ HEYECAN
Coşkun, "Öncelikle bizi hiç yalnız bırakmayan, her zaman maddi manevi yanımızda olan Çukurova Okulları yöneticilerine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu takım Kadirlimizin adını başarı ile temsil ediyor ama maalesef kentin yerel yönetimi bu başarıya gözlerini kapatmış durumda. En zor zamanımızda Çukurova Okulları yetişti imdadımıza. Şimdi transfer dönemi başladı. İnşallah iyi transferler yaparak geçtiğimiz sezon başaramadığımız şampiyonluğu önümüzdeki sezon yaşarız" dedi.
BİZE ULAŞIN