M1 Adana AVM’de muhteşem defile

Çağla Şıkel, Wilma Elles, Özge Ulusoy, Pascal Nouma, Ece Gürsel ve Gurur Aydoğan gibi isimler markaların 2016 ilkbahar-yaz kreasyonlarını tanıttı

M1 Adana AVM’de muhteşem defile
Ziyaretçilerine sunduğu eğlenceli ve kültürel etkinliklerle adından söz ettiren M1 Adana AVM, büyüme ve yenilenme lansmanı sezon defilesiyle göz kamaştırdı. Ekranların sevilen ismi Çiğdem Tunç ve Gökay Kalaycıoğlu'nun sunuculuğunda ünlü top modeller Özge Ulusoy, Çağla Şıkel, Wilma Elles ve Ece Gürsel'in yer aldığı defile sürprizleriyle adeta bir şova dönüştü. Ünlü futbolcu Pascal Nouma'nun konuk manken olarak katıldığı defile sonunda sahneye çıkan Sinan Akçıl şarkılarıyla hayranlarını coşturdu. METRO PROPERTIES ve FİBA Group'un ortak yatırımı olan M1 Adana AVM'deki buluşma büyük ilgi gördü. Banu Noyan'ın koreografisini üstlendiği defilede M1 Adana AVM bünyesinde bulunan on markanın 2016 ilkbaharyaz koleksiyonu tanıtıldı.


YENİLENEN M1 ADANA AVM
M1 Adana AVM Genel Müdürü Yalçın Öz, "16 yıldır Adanalıların sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına cevap veren M1 Adana AVM, mağaza karması ile tüm ihtiyaçları tek bir çatı altında karşılarken yeni nesil AVM'cilik anlayışı ile ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor" diye konuştu. Öz, alışveriş merkezlerinin 2017 yılında yenilenen görüntüsü ile müşterilerinin karşısına çıkacağını belirtti.
BİZE ULAŞIN