Mahmut Arslan’da mezuniyet sevinci

Mahmut Arslan’da mezuniyet sevinci

Öğrencilerine Avrupa ülkelerinde de geçerliliği olan dil diploması alma imkanı sunan Mahmut Arslan Anadolu Lisesi, 4’üncü mezunlarını verdi

  • Güney
  • Pazar 13.06.2016
Türkiye ekonomisine sağladığı katkıyla dikkat çeken Arbel A.Ş. tarafından yaptırılan ve öğrencilerine Avrupa ülkelerinde de geçerliliği bulunan dil diploması alabilme imkanı sağlayan Mahmut Arslan Anadolu Lisesi, 4'üncü mezunlarını verdi. Arbel A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Arslan, "Arslan ailesi olarak okulumuza desteğimizi hiçbir zaman kesmedik. Öğrencilerimizin ve ailelerinin geleceğine olumlu katkı sunacak kapıyı araladık" dedi.

MEZUNİYET COŞKUSU
Mersin'in Yenişehir ilçesinde eğitim veren Mahmut Arslan Anadolu Lisesi'nde bu yıl 136 öğrenci mezuniyet sevincini yaşadı. Yabancı dil eğitimini başarıyla tamamlayan 20 öğrenci Avrupa ülkelerinde geçerliliği olan dil diplomasına kavuştu. Yurtdışında dil eğitim almaya hak kazanan 5 öğrenci ise uçak biletlerini ceplerine koydu. Öğrencilerin ve ailelerin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Törende konuşan Arbel A.Ş. Başkan Yardımcısı Hasan Arslan şöyle dedi:

YÜZDE YÜZ DESTEK
"Birçok sorumluluk projesine destek veriyoruz. Eğitim bunlardan sadece bir tanesi. 'Eğitime Yüzde 100 Destek' kapsamında yaptırdığımız bu okulun ilk imzasını ben attım. Aldığımız kararda kardeşlerimin de imzası vardı. İnşaatın her aşamasını da yakından takip ettim. Aile olarak desteğimizi hiçbir zaman kesmedik. Verilen eğitim ve sunulan imkanlar sayesinde TEOG'da yüksek derece alan öğrencilerin tercihi Mahmut Arslan Anadolu Lisesi oldu. Öğrencilerimizin ve ailelerinin geleceğine olumlu katkı sunacak kapıyı araladık. Ne mutlu bizlere."
BİZE ULAŞIN