Hkü ve sanko’ya yılın ödülü geldi

Aylık ekonomi ve iş dünyası dergisi Ekovitrin’in bu yıl 15’incisini gerçekleştirdiği “Yılın Starları Ödülleri” Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi ve SANKO Holding’e verildi

Hkü ve sanko’ya yılın ödülü geldi
Aylık ekonomi ve iş dünyası dergisi Ekovitrin'in bu yıl 15'ncisini gerçekleştirdiği "Yılın Starları Ödülleri" sahiplerini buldu. Törende "Yılın Vakıf Üniversitesi" ödülünü Hasan Kalyoncu Üniversitesi alırken, "Yılın İhracatçısı" ödülüne ise SANKO Holding layık bulundu. Ödül töreni Ekovitrin Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Bilal Koçak'ın ev sahipliğinde İstanbul'da gerçekleştirildi. Çoğunluğu internet ortamında olmak üzere toplam 455 bin 607 oyun kullanıldığı ankette, "Yılın Vakıf Üniversitesi" kategorisinde birinci seçilen Hasan Kalyoncu Üniversitesi'nin ödülünü Prof. Dr. Tamer Yılmaz, Yılın İhracatçısında ilk sırada yer alan SANKO Holding'in ödülünü ise Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Konukoğlu TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın ellerinden aldı.

DIŞ VE İÇ MİHRAKLAR
Dürüst ve doğru bir ekonomi haberciliğinin de ne kadar ehemmiyetli hale gelmiş olduğunu artık herkesin takdir ettiğini söyleyen Kahraman, "Bu arada gelişmemizi, kalkınmamızı önlemek isteyen dış ve iç mihrakların oyunlarına gelmeden, tuzaklarına düşmeden, ülkemizi tarihin üslubuna ulaştırmada başarılı olacağımıza yürekten inandığımı belirtmek isterim" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN