Final Okulları’ndan ‘Anadolu’ tiyatrosu

Final Okulları’ndan ‘Anadolu’ tiyatrosu

Adana Final Okulları ilkokul 4’üncü sınıf öğrencilerinden oluşan halk oyunları topluluğunun “Anadolu’dan Esintiler” adlı dans tiyatrosu büyük beğeni topladı

  • Güney
  • Çarşamba 16.06.2016
Adana Final Okulları ilkokul 4. sınıf öğrencilerinden oluşan halk oyunları topluluğu tarafından sahneye konulan "Anadolu'dan Esintiler" adlı dans tiyatrosu büyük beğeni topladı. Çukurova Belediyesi Kültür Merkezi'nde sahnelenen gösteriyi Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü ve Adana Final Okulları Kurucusu Şevket Ertem, Adana Final Okulları Genel Müdürü Turhan Orhan'ın yanı sıra okul yöneticileri, öğretmenler ve veliler de izledi.

AYAKTA ALKIŞLANDI
Senaryosu Halk Oyunları Eğitmenleri Emre Gül ve Bayram Halaç tarafından hazırlanan gösterinin finali salonu dolduran izleyicilerce ayakta alkışlandı. Kurucu Şevket Ertem, öğrencilerin kendi kültürel değerlerine sahip çıkarak böyle başarılı bir gösteri hazırlamalarından dolayı duyduğu mutluluğu dile getirerek, Halk Oyunları Eğitmenleri Gül ve Halaç'a da teşekkür etti. Gösterinin sonda tüm oyuncular ve izleyiciler hep birlikte 10. yıl Marşı'nı seslendirdi.
BİZE ULAŞIN