Sözeri’nin beşlisi

Adana Demirspor teknik patronu Erkan Sözeri yeni sezonda yola devam etmek istediği isimleri açıkladı. Teknik adam, Fevzi, Emrullah, Onur, Tiago ve Pote dışındakilere pek şans tanımıyor

Sözeri’nin beşlisi
Yeni sezon hazırlıkları için 8 Temmuz'da Ankara Kızılcahamam'da topbaşı yapacak olan Adana Demirspor kadrosunu şekillendirmeye başladı. Teknik direktör Erkan Sözeri göreve gelir gelmez yönetimle yaptığı toplantıda gidecek ve kalacak oyuncuları belirledi. Sözeri'nin kaleci Fevzi, Emrullah, Onur Akbay, Tiago ve Pote ile yola devam etmek istediği, Moro'yu da ilk etap kampında denemeye almak istediği öğrenildi.

"HASRET BİTECEK"
Hazırladığı raporu Kulüp Başkanı Sedat Sözlü'ye sunan ve dış transfere ağırlık verilmesini isteyen teknik patron Sözeri, "Birçok oyuncuyla görüşmelerimiz sürüyor. Transferde yanlış bir adım atmak istemiyoruz. Hedefimiz Süper Lig. Bunun için mücadele edeceğiz. Kadromuzu da ona göre kuracağız. Adana Demirspor'un ne kadar büyük bir camia olduğunu biliyorum. 22 yıldır Süper Lig özlemi çeken bir kulübün hasretine son vermek istiyorum" dedi.

'İNANDIĞIM İÇİN GELDİM'
Teknik adam Sözeri, "Şampiyonluk ana hedefimiz olacak. Bunun için gecemizi gündüzümüze katacağız. Play Off'a kalmak Adana Demirspor için başarılı bir süreç sayılmıyor. Onun için ilk 2'den Süper Lig'e çıkmak Adana Demirspor için her zaman hedef olmuştur. Son 3 yılda başarılı sezon geçirdim. Adana Demirspor ile hedeflerimiz örtüştü. 22 yıllık özlemi sona erdireceğiz. El birliğiyle bu hedefi gerçekleştireceğiz. İnanmasam bu görevi kabul etmezdim" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN