Yüreğir’in altın yılı

Yüreğir’in altın yılı

Bu sezon yeşil sahalarda büyük başarıların altına imza atan Yüreğir Belediyespor, 2. Küme C Grubu’nda şampiyon olurken, birçok kategoride ilk beşin içinde yer aldı

  • Güney
  • Perşembe 17.06.2016
Yüreğir Belediyesi Spor Kulübü futbol amatörlerde 8 ayrı grupta mücadelesini başarıyla sürdürüyor. 2. Küme Büyükler C Grubu'nda şampiyon olarak 1. Amatör Küme'ye yükselen Yüreğir Belediyespor'u tebrik eden Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan kulübün asıl amacının gençlerin spora yönlendirilmesi olduğunu belirtti.

BÜYÜK BAŞARI
Yoğun geçen bir sezonun ardından U-17'nin dördüncü, U-16'nın beşinci, U-15'in üçüncü, U-14'ün dördüncü, U-13'ün üçüncü, U-12 takımının ise beşinci olarak sezonu tamamladığını belirten Başkan Çelikcan mücadele eden takımların bütün gruplarda başarılı bir sezon geçirdiğini belirtti. Gençleri desteklemeye devam edeceklerini kaydeden Çelikcan, yetenekli gençleri tesislere davet etti.

DONATILIYOR
Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Yüreğir'i spor tesisleri ile donattıklarını belirtti. Şu ana kadar ilçede 8 spor tesisini hayata geçirdiklerini belirten Çelikcan gençleri sokağın olumsuz etkisinden uzak tutmayı hedeflediklerini söyledi. Gençleri spor yapmaya yönlendirmek amacıyla Başkan Çelikcan'ın başlattığı proje kapsamında birçok mahalle tesise kavuşmuştu.
BİZE ULAŞIN