Çetin ve Akgül tesis için biraraya geldi

Osman Yereşen Tesisleri’nin genişletilmesi ve onarıma alınması için bir araya gelen Adanaspor Kulüp Başkanı Bayram Akgül ile Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin karşılıklı görüş alış verişinde bulundu

Çetin ve Akgül tesis için biraraya geldi
Adanaspor Kulüp Başkanı Bayram Akgül ve yöneticiler Osman Yereşen Tesisleri için Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin ile biraraya geldi. Başkan Akgül, yöneticilerden Bülent Uzel ve Av.Ekin Doygun, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'i makamında ziyaret etti. Görüşmede Çukurova Belediye Başkan Yardımcısı Ali Aslanlıoğlu da yer aldı. Tesisi konusunda konuşan iki başkan proje detayları üzerinde görüş alış verişinde bulundu.

SÖZÜMÜZÜ TUTACAĞIZ
Adanaspor Başkanı Bayram Akgül, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'e ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederek, "Soner başkanımız geçen yıl bizi ziyaret etti. Şampiyon olun size tesis yapacağız demişti. Başkan beni aradı ve ben de ziyarete geldim. Adana ve Adanaspor camiası adına kendisine teşekkür ediyorum. İnşallah herşey daha iyi olacak" dedi. Belediye Başkanı Soner Çetin ise, "Adanaspor lige çıksın biz de üzerimize düşeni yapacağımıza dair söz verdik. Sözümüzü tutacağız" dedi.
BİZE ULAŞIN