Vali Topaca iftarı Mehmetçikle yaptı

Dörtyol İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeği çok neşeli geçti. Vali Ercan Topaca, “Sizinle aynı sofrayı paylaşmaktan mutluyum” dedi

Vali Topaca iftarı Mehmetçikle yaptı
Hatay Valisi Ercan Topaca, Dörtyol İlçe Jandarma Komutanlığı'nda vatani görevini yapan askerlerle iftar yemeğinde bir araya geldi. İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu tarafından yapılan duanın ardından askerlere hitap eden Vali Ercan Topaca, Hatay'da yüzyıllardan beri en güzel örneklerinin yaşandığı bu kardeşlik, hoşgörü ve huzur ikliminde; manevi duyguların yükseldiği, birlik ve beraberliğin pekiştiği, yardımlaşma duygularının arttığı ramazan ayında Mehmetçiklerle aynı sofrayı paylaşmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

KAHRAMANLIĞIN TARİFİ
Vali Topaca şöyle devam etti: "Öncelikle şunu ifade etmek isterim ki sizlere müteşekkiriz. Ülkemiz çok hassas bir süreçten geçmektedir. İçten ve dıştan maalesef saldırılara maruz kalmaktayız. Bu saldırılara karşı mücadele eden, buları bertaraf edecek sizlersiniz. Tabi bu mücadelede çok büyük kahramanlıklar sergileniyor. Zaman zaman şehitler veriyoruz, arkadaşlarımız gazi oluyor. Biliyoruz, burada gösterilen kahramanlığın tarifi imkânsız."
BİZE ULAŞIN