TSYD yönetiminden Vali Demirtaş’a ziyaret

TSYD Adana Şubesi yönetimi, Adana Valisi Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret edip yeni görevinde başarı diledi ve kent sporun hakkında bilgi verdi

TSYD yönetiminden Vali Demirtaş’a ziyaret
Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Adana Şubesi Başkanı Adnan Poyraz ve Yönetim Kurulu üyeleri Adana Valisi Mahmut Demirtaş'ı makamında ziyaret edip yeni görevinde başarı diledi. TSYD Şube Başkanı Poyraz, kamuya yararlı dernek olan TSYD'nin ülkemizdeki görevleri hakkında bilgi verip, spor medyasının akreditasyonları konusundaki tek yetkili kuruluş olduklarını söyledi.

BAŞARI DİLEDİ
Başkan Adnan Poyraz, "Sayın Valimiz aynı zamanda Adana'da Gençlik Hizmetleri ve Spor'un da başkanıdır. TSYD olarak her zaman Adana sporuna katkı sağlamak adına Sayın Valimizin yanında yer almaktan mutlu olacağız" dedi. TSYD Adana Şubesi'ne başarılar dileyen Vali Demirtaş, sorunların çözümü adına da ilgili kuruluşlara talimatlar verdi. Ziyarete Yönetim Kurulu üyeleri Ergün Kara, Bora Erdem, Hakan Köker, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Kerim Hoşfirirer ve Mehmet Önal da katıldı.
BİZE ULAŞIN