Vali Demirtaş’a projeleri anlattı

Vali Mahmut Demirtaş, Adana Adliyesi’ne iade-i ziyarette bulundu. Başsavcı Ali Yeldan, Vali Demirtaş’a yeni adliye sarayı, sosyal tesis, Tarım Açık Cezaevi projeleri ile ilgili bilgi verdi

Vali Demirtaş’a projeleri anlattı
Adana Valisi Mahmut Demirtaş, kendisine 'Hoş geldiniz' ziyaretinde bulunan kurum ve kuruluş temsilcilerine iade-i ziyarete başladı. Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Komisyon Başkanı Ramazan Yılmaz ve Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Sabri Beytorun'u ziyaret eden Vali Demirtaş, hayata geçirilen projeler hakkında bilgi aldı.

HUZUR İÇİN İŞBİRLİĞİ
Başsavcı Ali Yeldan'ın adliye girişinde karşıladığı Vali Demirtaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yaklaşık yarım saat görüşen Demirtaş ve Yeldan, şehrin huzur ve güvenliğinin sağlanması, sorunların çözümü ve bütün kurumların hizmet kalitesini yükseltmek için işbirliği içinde çalışma noktasında görüş alışverişinde bulundu.

HER TÜRLÜ DESTEK
Başsavcı Ali Yeldan, yapımı devam eden yeni Adliye Sarayı, sosyal tesis inşaatı, Tarım Açık Ceza Evi projesi ile yeni yapılacak olan ceza infaz kurumları hakkında bilgi vererek, "Yeni adliye sarayı tamamlanırsa Türkiye'nin üçüncü büyük adliyesi olacak" dedi. Vali Demirtaş, projelerin bir an önce tamamlanması için her türlü desteği vereceklerini söyledi.
BİZE ULAŞIN