Milli birlik ve kardeşlik iftarı

Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu, Adana İl Başkanlığı’nda yüzlerce vatandaşla iftarda bir araya geldi. Genel Başkan Ahmet Kabadayı da Adanalılarla iftar açtı

Milli birlik ve kardeşlik iftarı
2015 yılında milli birlik ve kardeşlik vurgusu ile Samsun'da kurulan Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu, Adanalılarla iftarda buluştu. Genel Başkanlığını Ahmet Kabadayı'nın yaptığı federasyon Adana İl Başkanlığı'nda yüzlerce kişiye iftar verdi. Genel Başkan Kabadayı, federasyonlarının ilk il başkanlığını Adana'da açtığını ve bu yüzden Çukurova'nın kendileri için çok önemli olduğunu belirtti.

YALNIZ BIRAKMADI
İl başkanlığı binası önünde kurulan sofrada iftarlarını Adanalılarla açan Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu yöneticileri Fatma Yıldırım, Şeref Çıkla, Vedat Günay, Harun Gündoğan ve Adana İl Başkanı Mustafa Hakkı Yalaz vatandaşlarla keyifli dakikalar yaşadı. Genel Başkan Ahmet Kabadayı, "Biz halkımızla iç içe olan bir federasyonuz. Adımızdan da bu belli" dedi.

HER YERE GİDECEĞİZ
Adana İl Başkanı Mustafa Hakkı Yalaz'ın her gün iki yüz kişiye iftar verdiğini belirten Genel Başkan Ahmet Kabadayı, "Federasyonumuz Adana ve
Konya'dan sonra 16 Temmuz'da İzmir'de bir başkanlık, yıl sonuna kadar Günaydoğu ağırlıklı 40 ilde temsilcilik açacak. Hedeflerimize amaçlarımıza güçlü bir Türkiye için birlikte koşacağız" dedi.
BİZE ULAŞIN