İSTE’de ‘hoş geldin’ ve oryantasyon toplantısı

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Okulu 1’inci sınıf öğrencileri oryantasyon ve hoş geldin toplantısında bir araya geldi.

İSTE’de ‘hoş geldin’ ve oryantasyon toplantısı

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik 1'inci sınıf öğrencilerine üniversiteyi tanıtmak ve Teknoversite manifestosu hakkında bilgi vermek amacıyla düzenlenen toplantıda Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdür Vekili Yrd. Doç. Dr. Alpaslan Ateş ile Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Okulu Turizm Bölümü Başkan Vekili Ayhan Varol Bayer, İSTE'nin vizyonu, sunduğu imkanlar, eğitim olanakları ve hedefleri hakkında öğrencileri bilgilendirdi.

YENİ TEKNOLOGLAR
İSTE'yi tercih ettikleri için öğrencilere teşekkür eden Ateş, "İSTE hayatınızı şekillendireceğiniz yeni bir dünya. Amacımız buradan sizleri en donanımlı şekilde mezun edip, iyi bir şekilde iş hayatına hazırlamak" dedi. Ayhan Varol Bayer de "Üniversitemize 75 farklı ilden 2 bin 500 yeni öğrencinin İSTE ailesini tercih ettiğini görüyoruz. Üniversitemizin amaçlarından birisi Teknolog yetiştirmektir. Yani teknoloji hakkında bilgi sahibi ve edindiği bilgiyi pratik hayatta kullanabilen bireyler" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN