Destek bizden başarı sizden

Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan spor salonunun açılışına katılan Başkan Fatih Erkoç, gençlerin spora yönelmesini istedi

Destek bizden başarı sizden
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Erkoç, Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan spor salonun açılışında öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Başkan Erkoç'un talimatıyla yapımına başlatılan Onikişubat ilçesi Hacı Bayram Veli Mahallesindeki çok amaçlı spor salonu düzenlenen törenle açıldı.
Başkan Erkoç ve protokol üyelerinin voleybol ve basketbol maçı yaptığı açılış renkli görüntülere sahne oldu. Başkan Fatih Erkoç gençlere ve öğrencilere öğütler vererek, "Destek bizden başarı sizden. Gençlerimizi spora kazandırmak ve gençlerimizin sporu alışkanlık haline getirebilmeleri için Büyükşehir Belediyesi olarak spora çok önem veriyoruz" dedi.
Erkoç, "Çocuklarımız ve gençlerimiz, sağlıklı ortamlarda spor yapsın diye; mahallelerimize spor salonları, halı sahalar, basketbol sahaları yapıyoruz, her yıl binlerce gencimiz için 11 farklı branşta Yaz Spor Okulları düzenliyoruz. Amatör Spor kulüplerine malzeme desteği veriyoruz. Sporun her dalına desteğimiz devam edecek" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN