Amatörlere ödül verildi

Amatörlere ödül verildi

Mersin’de Vali Özdemir Çakacak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz sporcuların ödülleri verdi

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ve Vali Özdemir Çakacak, Amatör Spor Haftası dolayısıyla Mersin Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından düzenlenen '2016 Yılının Enleri Ödül Töreni'ne katıldı. Başkan Kocamaz, sporun birleştirici bir unsur olduğunun altını çizdi.

TESİSLERİ KULLANALIM
Başkan Burhanettin Kocamaz, "İnsanların kökeni, inancı, dünya görüşü farklı olabilir ama spor bu farklılıkların tamamını ortadan kaldırır. Gönüllerini birleştirir. Mersin, spor kenti olmaya çok elverişli ve her türlü imkâna sahip bir kent. Akdeniz oyunları vesilesiyle kentimize birçok tesis kazandırıldı. Ama bu tesislerin de dolu dolu kullanılmasını istiyorum" şeklinde konuştu.

MERSİN SPOR KENTİ
Vali Özdemir Çakacak ise Mersin'in bir spor kenti olduğunun altını çizerek, Mersin'i Türkiye ve dünyada temsil eden tüm sporculara teşekkür etti. Vali Çakacak, "Modern ve eşsiz tesisleri ile bir spor kenti olan Mersin, bu konumunu hep daha ileriye taşımaktadır. Mersin'in spor kenti olması adına katkılarından dolayı sporcularımıza teşekkür ediyorum" dedi. Tören sonunda sporcular ödüllerini aldı.
BİZE ULAŞIN