Ölümlü kazaların önüne geçilecek

AK Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül, Gaziantep-Nizip karayolunun duble yol yapılacağını söyledi

Ölümlü kazaların önüne geçilecek
Gaziantep-Nizip karayolu duble yol olarak yeniden düzenlenecek. AK Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül, 47 kilometre uzunluğundaki yol ile ilgili taleplerinin yatırım programına alındığını açıklayarak, 186 milyon TL'ye mal olacak yolla birlikte ulaşımın ciddi ölçüde rahatlayacağını söyledi.

MÜJDE VERDİ
Toplamda 47 kilometrelik bir mesafeyi kapsayan yolun duble yol olarak düzenlenmesi için Ulaştırma ve Kalkınma bakanlıkları ile görüşerek yatırım programına alınmasını sağlayan Abdülhamit Gül, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Gazianteplilere müjdeyi verdi. Gül, yatırım için bugüne kadar emeği geçen milletvekilleri ile hükümet yetkililerine teşekkür etti.

ÖNEMLİ BİR YATIRIM
Yolun toplam maliyetinin 186 milyon lira olacağını belirten Gül, açıklamasında şu görüşleri dile getirdi: "Gaziantep-Nizip karayolunun 47 kilometre ve 186 milyon TL tutarındaki duble yol talebimiz yatırım programına alınmıştır. Şehrimiz, bölgemiz ve ülkemiz için önemli bir yatırıma destekleri için Başbakanımıza ve hükümetimize teşekkür ederiz."
BİZE ULAŞIN