‘Gönül köprümüz çok daha sağlam’

Yenilenerek trafiğe açılan köprüde inceleme yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Erkoç, “Hemşerilerimle aramdaki gönül köprüsünün yerini hiçbir köprü tutamaz” dedi

‘Gönül köprümüz çok daha sağlam’
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Erkoç yapımı tamamlanarak trafiğe açılan Aksu Köprüsü'nde incelemelerde bulundu. Hacı Mustafa Mahallesi Muhtarı Recep Akıllı ile bazı vatandaşları makam aracına bindirip direksiyona geçerek köprü üzerinde ilk geçişi yapan Başkan Erkoç, bu güzergâhın günlük 50-60 bin insan tarafından kullanıldığını söyledi.

KONFOR SAĞLAYACAK
Köprünün yeniden yapılmasıyla sadece bulunduğu bölgeye değil Kahramanmaraş-Adana karayolu güzergâhına gidiş ve geliş trafiğinde de çok büyük rahatlama ve konfor getirdiğini söyleyen Başkan Fatih Erkoç, "Bu tür köprüleri hizmete geçirerek vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştırıyoruz. Ancak şurası bir gerçek ki hemşerilerimle aramazdaki gönül köprüsünün yerini hiçbir şey tutmaz. Biz birbirimize imalatla değil yürekten bağlıyız. Kahramanmaraş her şeyin en iyisine layık" dedi.

BİRLİKTE İNCELEDİLER
Başkan Erkoç, Hacı Mustafa Mahallesi Muhtarı Recep Akıllı ile birlikte köprü üzerinde inceleme yaptı.
BİZE ULAŞIN