Kaplan için telafi maçı

Kaplan için telafi maçı

Adanaspor Teknik Direktörü Krunoslav Jurcic, Akhisar Belediyespor maçına özel önem verdiklerini belirterek, “Akhisar maçı bizim için bir fırsat. Bunu değerlendireceğiz” dedi

Spor Toto Süper Lig'in 8. haftasında yarın deplasmanda Akhisar Belediyespor ile karşılaşacak olan Adanaspor, hazırlıklarını tamamladı. Teknik direktör Krunoslav Jurcic, Akhisar Belediyespor maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Hafta boyunca Akhisar Belediyespor maçı hakkında analizler yaptığını ifade eden Jurcic, "Bizim için bir fırsat mücadelesi. Bunun değerlendirmeliyiz" dedi.

PUAN VEYA PUANLAR
Hırvat teknik adam, "Akhisar Belediyespor bizim gibi benzer sorunları olan bir takım. İyi futbol oynuyorlar. Ama bizim gibi puan eksikleri var. Puan almak için bu maçı fırsat olarak göreceklerdir. Biz de bu maçı fırsat maçı olarak görüyoruz. Aksihar Belediyespor maçında elimizden geleni yapıp puan ve puanlara dönmek istiyoruz" diye konuştu.

RONİ İDDİALI KONUŞTU
turuncu-beyazlı ekibin Brezilyalı futbolcusu Ronei Gleison Rodrigues Roni, Akhisar Belediyespor karşılaşmasının kendileri için ayrı bir önemi olduğunu dile getirerek, "Son maçta evimizde yenildiğimizi düşünürseniz, kaybettiğimiz bu puanı deplasmanda telafi etmemiz gerekiyor. Akhisar Belediyespor karşısında iyi bir oyun sergileyip Adana'ya puan veya puanlarla dönmek istiyoruz" dedi.
BİZE ULAŞIN