Kaplan sıkıntılı

Ligde istediği sonuçlar alamayan Adanaspor bu hafta evinde ağırlayacağı Galatasaray maçına odaklandı. Teknik direktör Jurcic, iyi oynadıklarını ancak son vuruşlarda sıkıntı yaşadıklarını belirtti

Kaplan sıkıntılı

Sor Toto Süper Lig'de üst üste aldığı kötü sonuçlarla taraftarını üzen Adanaspor, Akhisar Belediyespor yenilgisini unutup Cumartesi günü sahasında konuk edeceği Galatasaray maçı hazırlıklarına başladı. Teknik direktör Krunoslav Jurcic, haftalardır iyi futbol oynadıklarını, iyi pozisyona girdiklerini ancak bunu gole çeviremediklerini belirtti.

ZOR BİR MAÇ
Jurcic, son vuruşlarda büyük sıkıntı yaşadıklarını ifade ederek, "Gol bulamıyoruz. Bizim takımın temel sorunlarından biri de bu. O yüzden bir pozisyon gol gelmeyince suya düşüyor maalesef" diye konuştu. Şu anda tüm düşüncelerinin Galatasaray maçı olduğunun altını çizen Hırvat teknik adam, "Zor bir maç bizi bekliyor" dedi. Çok iyi oyunculardan kurulu bir takım olduklarını vurgulayan teknik direktör Krunoslav Jurcic, "Bizim için önemli bir sürece giriyoruz. Çünkü üst üste önemli rakiplerle mücadele edeceğiz. Üzerimizdeki şanssızlığı atabilirsek, biraz da son vuruşlarda tecrübemizi artırabilirsek, sahadan mutlu ayrılacağımıza inanıyorum" dedi.

BİZE ULAŞIN