HKÜ ülkenin her yerinde seminerlerini sürdürüyor

HKÜ Mütevelli Heyeti Başkan Danışmanı Dr. Songül Kalyoncu ve öğretim görevlisi psikolog Mehmet Dinç, Muş’ta LYS ve YGS’ye hazırlanan öğrencilerle buluştu

HKÜ ülkenin her yerinde seminerlerini sürdürüyor
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ), Türkiye'nin dört bir yanında seminerler düzenliyor. Bu bağlamda Doğu Anadolu Bölgesinde Muş Valiliği ve Muş İl Milli Eğitim Müdürlüğü desteğiyle Muş'ta seminer düzenleyerek öğrencilere ve öğretmenlere hitap etti. Muş Öğretmenevi'nde düzenlenen programa, HKÜ Mütevelli Heyeti Başkan Danışmanı Dr. Songül Kalyoncu ve Öğretim Görevlisi Klinik Psikolog Mehmet Dinç katıldı. Mehmet Dinç'in konuşmacı olarak katıldığı seminerde öğrencilere, velilere ve öğretmenlere 'Sınav Kaygısı ve Motivasyonu' ile ilgili bilgiler anlatıldı. Psikolog Mehmet Dinç, "Yakın zamanda LYS ardından YGS var. Zaman hızlı geçiyor. Zamanı verimli kullanmak çok önemli. Bu süre zarfında önce ekeceksiniz ki daha sonra hasat yapabilesiniz. Bir şeyler ekmeden asla hasat yapamazsınız" dedi.

KONUŞMACILARA PLAKET
Seminer sonrası, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkan Danışmanı Songül Kalyoncu'ya ve Uzman Psikolog Mehmet Dinç'e, Muş Valisi Seddar Yavuz hediye taktim etti. Hasan Kalyoncu Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkan Danışmanı Songül Kalyoncu da günün anısına Valisi Yavuz ve Milli Eğitim Müdürü Cevdet Arslan'a plaket takdim etti.
BİZE ULAŞIN