Şehitler anısına

Demokrasi şehitleri adına TÜFAD Kahramanmaraş Şubesi tarafından gerçekleşen Şehit Ömer Halisdemir Grassroots-C kursu başarı ile sona erdi. Kursa 5 ilden 30 kursiyer katıldı

Şehitler anısına
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Kahramanmaraş şubesi tarafından açılan Şehit Ömer Halisdemir Grassroots-C kursu başarıyla tamamlandı. Ankara, Bursa, Erzurum, Gaziantep ve Kahramanmaraş'tan 30 kursiyerin katıldığı ve 10 gün süren kursta Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Futbol Eğitmenleri tarafından kursiyerlere futbolun temel, teorik ve pratik bilgileri verildi.

KATKISI BÜYÜK OLACAK
TÜFAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Mesut Çanak kursun çok faydalı geçtiğini söyleyerek, "Türkiye futbol antrenörleri ailesine yeni katılan arkadaşlarımızın Türk futboluna önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum. Şehit Ömer Halisdemir ile birlikte tüm demokrasi ve vatan şehitleri önünde saygı ile eğiliyorum" dedi.

TEŞEKKÜR EDİYORUZ
Kurs sonunda başarılı olan kursiyerlere düzenlenen törenle başarı belgeleri verilirken, Başkan Mesut Çanak, "Bu tür kursları Kahramanmaraş olarak önemsiyoruz. Böylesine önlemli bir birlikteliğe ev sahipliği yaptığımız için çok mutluyuz. Kursumuza katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN