TOKİ projesinde önemli adım atıldı

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun TOKİ için yapılan yer tesliminin ardından konutları yapacak olan yüklenici firma şantiye kurma çalışmalarına başladığını açıkladı

TOKİ projesinde önemli adım atıldı
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, TOKİ konutları için önemli bir gelişme yaşandığının müjdesini verdi. İskenderun TOKİ için yapılan yer tesliminin ardından konutlar�� yapacak olan yüklenici firma şantiye kurma çalışmalarına başladığını açıklayan Başkan Seyfi Dingil, "Şimdiden hayırlı olsun. İskenderun halkının yıllardır beklediği proje hayata geçiyor. Mutfakta çok çalıştık. İskenderun'a TOKİ gelmesi için büyük gayret gösterdik" dedi.

REFAH OLACAK
TOKİ projesinin etap etap yapılacağını ifade eden Başkan Seyfi Dingil, "Şu anda 1. etap çalışmaları başladı. İlk etapta binin üzerinde konut yapılacak. Yaklaşık 470 dönüm üzerine inşaa edilecek TOKİ konutları son derece refah olacak. Sosyal donatıları, ticaret merkezi, okulu, camisi ile örnek bir proje gerçekleşecek. Bu projenin gerçekleşmesinde hükümetimize, bakanlarımıza, milletvekillerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Bizim işimiz halka hizmet" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN