Eroin benim gençliğimi, hayatımı çaldı

Uyuşturucu kurbanı olan Cabbar Serkan Evren, gençlere seslenerek, “Arkadaşlarınızı iyi seçin. Bu uyuşturucu benim gençliğimi aldı. Sevgiye, şefkate ihtiyacım var” dedi

Eroin benim gençliğimi, hayatımı çaldı
Adana'da uyuşturucunun tuzağına düşen ve en son bir asansörde vücuduna şırıngayla eroin enjekte ettikten sonra baygın halde bulunan 34 yaşındaki Cabbar Serkan Evren, "Bu zehir benim gençliğimi aldı. Ben arkadaşlarımın ve çevremin kurbanı oldum. Gençler arkadaşlarını çok iyi seçsin. Tedavi oldum ama bu illetten kurtulamıyorum. Benim sevgiye, şefkate ihtiyacım var" dedi. Seyhan ilçesi Kurtuluş Mahallesi'nde bulunan bir apartmanın 4'üncü katında asansöre binmek isteyen vatandaşlar, kabini açtıklarında yarı çıplak ve baygın halde bir kişiyi gördü. Vatandaşların haber vermesiyle olay yerine gelen polis, vücuduna damar yolundan eroin enjekte ettiğini gördü. Sağlık görevlileri müdahale ettiği sırada genç kendine geldi. Elbiselerini giyen genç ambulansa alındı.

GENÇLERE SESLENDİ: İÇMEYİN
Uyuşturucuya bulaştığı güne lanet eden Cabbar Serkan Evren, "Arkadaşlarım yüzünden 8 yıl önce eroin bağımlısı oldum. Bir türlü kurtulamadım. Buradan gençlere sesleniyorum. Uyuşturucuya heves edenler bana baksın. Halimi görsün. Kesinlikle bu tür illetten uzak dursunlar. Tedavi gördüm ama yine de yakamı kurtaramadım. Ailemin yerini bilmiyorum. Gitmeye de yüzüm yok" diye konuştu.

"UYUŞTURUCUYA ASLA HEVES ETMEYİN"
Uyuşturucu bağımlısı Cabbar Serkan Evren, "8 yıl önce eroin bağımlısı oldum. Kurtulamadım. Gençlere sesleniyorum. Uyuşturucuya heves etmesinler. Halimi görsünler" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN