Pote kurtardı

Samsunspor engelini Pote’nin son saniyede attığı golle geçen Adana Demirspor moral buldu. Teknik direktör Engin İpekoğlu, “Şu ana kadar kazandığımız en önemli üç puan oldu” dedi.

Pote kurtardı
TFF 1. Lig'in 18. haftasında Adana Demirspor'u yine golcü oyuncusu Pote kurtardı. Seyircisiz oynanan maçta Samsunspor'u 1-0 yenen mavilacivertli ekip karşılaşma sonunda büyük sevinç yaşadı. Teknik direktör Engin İpekoğlu, çok önemli bir galibiyet aldıklarını söyleyerek, her iki takımın da bol pozisyona girdiğini belirtti.

RAKİP YENİLERLE ÇIKTI
Beş yeni transferle karşılaşmaya çıkan Samsun'un önceki maçlarından daha farklı bir görüntü içerisinde oynadığına dikkati çeken İpekoğlu, "Buna rağmen kazanmak bizim açımızdan çok önemliydi. Kaybettiğimiz takdirde aşağıya doğru bir adım daha yaklaşacaktık. Kazandığımız takdirde üstteki gruba bir adım çıkacaktık. Bu anlamda şu ana kadar kazandığımız en önemli 3 puan" dedi.

YASAK KALKMALI
Engin İpekoğlu, transfer yasaklarının bir an önce kalkmasını, belirledikleri oyuncuların da aralarına katılmasını temenni ettiklerini sözlerine ekleyerek, "Bundan sonra maç kaybetmeden yolumuza devam etmek istiyoruz. Çünkü kaybedeceğimiz bir puan dahi bizi hedefimizden uzaklaştırabilir. Çok dikkatli olmalıyız" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN