15 Temmuz Millet Bahçesi yakında hizmete girecek

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, incelemelerde bulundu, çalışmaların bir an önce tamamlanarak bahçenin hizmete açılmasını istedi

15 Temmuz Millet Bahçesi yakında hizmete girecek

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, yapımı devam eden 15 Temmuz Millet Bahçesi ve Ağcalı Rekreasyon Alanı'nda inceleme yaptı. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Züver Çetinkaya ve AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel'in de eşlik ettiği gezide Başkan Erkoç, Etüd ve Projeler Daire Başkanı Harun Buz'dan çalışmalara ilişkin bilgiler aldı.

DOĞAYA KARŞI HASSAS
Bu tür çalışmalarda doğaya karşı hassas davrandıklarını vurgulayan Başkan Erkoç, her iki hizmetin de tamamlanması ile Kahramanmaraş'ın çok güzel iki büyük esere kavuşacağını söyledi. Başkan Erkoç, "Ağcalı Rekreasyon Alanı'nda çalışmalarımız devam ediyor. Büyük bir alanı, spor ve yürüyüş alanları gibi sosyal ve spor faaliyetlerinin gerçekleştirilebileceği bir rekreasyon alanına kavuşturuyoruz" dedi.

KENT PARKI
Kahramanmaraş'ın bir kent parkına kavuşacağını kaydeden Başkan Erkoç, "15 Temmuz Millet Bahçesi tamamlandığında botanik bahçe, modern park ve oyun alanları, yeşil alan ve oturma alanları, otopark, temalı çocuk oyun alanı, çay bahçesi, sağlıklı yaşam ve koşu yolu, kondisyon aletleri, spor kompleksi, basketbol, futbol, tenis ve Japon Kalesi sahaları, akülü araba parkuru, bisiklet yolu gibi alanlar halkımızın hizmetine sunulacak" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN