Mahmut Çelikcan: Güçlü Türkiye için EVET

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan “Daha güçlü, büyük ve istikrarlı bir Türkiye için milletimiz referandumda EVET diyecek” dedi

Mahmut Çelikcan: Güçlü Türkiye için EVET
Cumhurbaşkanlığı sistemi ile ilgili anayasa değişikliği paketinin TBMM'de kabul edilmesinin ardından referandum sürecine giren Türkiye istikrar için 'evet' demeye hazırlanıyor. Sosyal medyada başlayan ve her geçen gün daha da büyüyen kampanyaya Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan da katıldı. Çelikcan, milletin daha güçlü, büyük ve istikrarlı bir Türkiye için referandumda 'evet' diyeceğine yürekten inandığını söyledi.

SON KARAR MİLLETİN
Başkan Çelikcan "Türkiye yeni bir dönemecin eşiğinde. AK Parti ve MHP'nin birlikte hareketi ile ülkemizin geleceği için Meclis'te kabul edilen ve Cumhurbaşkanlığı sistemini içeren Anayasa değişiklik paketi muhtemelen Nisan ayının ilk haftalarında milletimizin önüne gelecek. Neticede Türkiye için son kararı milletimiz verecek. Yürekten inanıyorum ki milletimiz istiklâl, istikbal ve istikrar için referandumda 'evet' diyecek" dedi.

FİKRET YENİ'YE SESLENDİ
Kişisel soysal medya hesabından yaptığı paylaşımla referandumda 'evet' diyeceğini açıklayan Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, "Güçlü Türkiye'nin yeni anayasası için ben de evet diyorum. Sayın Fikret Yeni, güçlü Türkiye'nin yeni anayasası için siz de var mısınız?" diyerek AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni'den destek istedi. Çelikcan, anayasa değişikliği ile özellikle gençler için siyasette alan açılacağını da vurguladı.

BİZE ULAŞIN