Teknokent’ten ‘Bir Bağış Bir Hayat’ kampanyası

Çukurova Üniversitesi Teknokent’teki firmalar ile SAKA Derneği üyeleri, ‘Bir Bağış Bir Hayat’ sloganı kan bağışında bulundu

Teknokent’ten ‘Bir Bağış Bir Hayat’ kampanyası
Türk Kızılayı'nın kan bağışını artırmak için yaptığı çağrı ilgi görmeye devam ediyor. Kan bağışı kampanyalarına bir destek de Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Teknokent'ten geldi. ÇÜ Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Kadir Aydın, Kızılay'ın tükenme noktasına gelen kan stokunun eski seviyesine gelebilmesi için herkesi kan bağışında bulunmaya davet etti.

KAN GÖNÜLLÜLERİ
Stratejist ve Akademisyenler Derneği'nden (SAKA) ve Kızılay Yüreğir Şubesi'nin de katkıda bulunduğu kan bağışı kampanyası etkinliğinde ÇÜ Teknokent'teki firmalar ile SAKA üyeleri, "Bir Bağış Bir Hayat" sloganı ile ülkenin kan ihtiyacına destek oldu. ÇÜ Teknokent firmalarında çalışanlar kan verme gönüllüsü olurken, SAKA üyeleri de kan bağışında bulunarak kampanyaya destek verdi.

DEVAM EDECEK
Sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde "Bir Bağış Bir Hayat" sloganıyla düzenledikleri kan bağışı etkinliği hakkında bilgi veren ÇÜ Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Kadir Aydın, Kızılay'ın kan stoklarına destek olmak amacıyla böyle bir çalışmayı başlattıklarını ifade etti. Sosyal sorumluluk projelerinin devam edeceğini belirten Aydın, destek veren kurum ve kuruluşlara teşekkür etti.
BİZE ULAŞIN