Çukurova’da ‘Evet’ dalgası

Sosyal medyada başlayan ‘Güçlü bir Türkiye için ben varım’ kampanyasına toplumun her kesiminden destek yağmaya devam ediyor

Çukurova’da ‘Evet’ dalgası
Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen'in sosyal medyada başlattığı 'Güçlü bir Türkiye için ben varım' kampanyası her geçen gün büyüyerek devam ediyor. Çukurova bölgesinde de toplumun değişik kesimlerinden kampanyaya destek yağıyor. Birçok siyasi, i��adamı ve toplumun ileri gelenleri, sosyal medya üzerinde paylaştıkları videolarda 'Güçlü bir Türkiye için ben de varım' demeye devam ediyor.

VİDEOLU DESTEK
AK Parti Adana İl yöneticilerinden Akın Yılmaz, Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Gruap Başkanvekili Ozan Gülaçtı'ya "Sende var mısın?" diye sordu. Gülaçtı, "Sevgili kardeşim Akın Yılmaz, mesajını aldım. Vatanını milletini seven herkes gibi, tam bağımsız ve güçlü bir Türkiye için bende varım. Sayın Remzi Kar, sende var mısın?" dedi. Remzi Kar "Evet bende varım" diye yanıtladı.

MÜSİAD'DAN DESTEK
Tufanbeyli Belediye Başkanı Remzi Ergü, "Büyük Türkiye için, kesintisiz demokrasi için istikrarlı büyüme için" 'Evet' kervanına katılırken Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Mersin Şubesi'nden de 'EVET' kampanyasına destek geldi. Başkan Hakan Kayacı, "Türkiye'nin bir sistem değişikliğine Anayasa değişikliğine ihtiyacı var onun için ben referanduma evet diyorum" dedi.
BİZE ULAŞIN