3'üncü Yedikuyular Kar Şenliği yapıldı

Kahramanmaraş’ın 2 bin 300 rakımlı Yedikuyular bölgesinde 3. Yedikuyular Kar Şenliği düzenlendi. Başkan Erkoç, Kahramanmaraşlılara bölgede 2 kayak pisti yapılacağı müjdesini verdi

3'üncü Yedikuyular Kar Şenliği yapıldı
Kahramanmaraş'ın 2 bin 300 rakımlı Yedikuyular bölgesinde, Dulkadiroğlu Belediyesi'nce düzenlenen 3'üncü Yedikuyular Kar Şenliği'ne güneşli hava dolayısıyla yoğun katılım oldu. Leğenler, kar araçları ve poşetlerle alana gelenler, zirveden kayarak eğlencenin tadını çıkardı. Yoğunluk nedeniyle çarpışmaya bağlı yaralanmaların da yaşandığı şenlikte, bazı kişiler müzik eşliğinde oyun oynadı.

YOĞUN YAĞIŞ OLDU
Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç da geçen yıl Türkiye'nin en kurak ili Kahramanmaraş'ta bu sene çok yoğun bir kar yağışı olduğunu dile getirerek, geçen yıl yaşanan sıkıntıların bu yıl yaşanmayacağını ifade etti. Yedikuyular'ın Kahramanmaraş'ın çok önemli bir zenginliği olduğunu kaydeden Erkoç, şunları kaydetti:

HAYIRLI OLSUN
"Kahramanmaraş'ın marka değerine çok önemli katkısı olacak bir alan. Biz de göreve gelir gelmez bir çalışma başlatmıştık. Buradaki yaklaşık 2 bin 500 dönümlük bir alanı belediyemize kazandırdık. Proje ihalelerini yaptık. Hem yazlık hem de kışlık rekreasyon alanı proje çalışmalarını bitirdik. Nisan ayında burada 2 pist yapacağız."
BİZE ULAŞIN