İstikrar ve güçlü yönetim için evet

Vatandaşlara anayasa değişikliğini anlatan Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, “Kalıcı siyasi istikrar, güçlü yönetim ve güçlü Türkiye için ‘evet’ demeliyiz” dedi

İstikrar ve güçlü yönetim için evet
Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ilçeye bağlı mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelip anayasa değişikliği referandumu için bilgilendirme yapıyor. Yüreğir'de yapılan hizmetler ve referandum çalışmaları hakkında Yüreğirli vatandaşlara açıklamalarda bulunan Başkan Çelikcan "Kalıcı siyasi istikrar, güçlü yönetim ve güçlü Türkiye için 16 Nisan'da yapılacak referandumda 'evet' demeliyiz" dedi.

VATANDAŞIN YANINDA
Ağzıbüyük Mahallesi'nde çadırları yanan aileleri ziyaret eden Çelikcan, "Doğu ve Güneydoğu'dan gelip tarlalarda çalışan tarım işçilerimizin kaldığı çadırların yandığını duyar duymaz ekiplerimizi bölgeye sevk ettik. Yüreğir Kaymakamlığı ve AFAD ile birlikte vatandaşlarımızın mağduriyetini giderme yoluna gittik. Devletimiz her zaman vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edecek" diye konuştu.

YÜREĞİR'İN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ
Düzce, Çotlu, Kütüklü, Esenler, Yahşiler, Herekli, Büyükkapılı mahallelerinde vatandaşlarla buluşarak belediyenin yaptığı hizmetleri anlatan Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, "Merkezi hükümetimizle işbirliği yaparak birçok kalıcı hizmeti Yüreğir'e kazandırdık. İlçemizin çehresini değiştirdik. Yapılan kamu yatırımları ve özel sektör yatırımları ile ilçemiz cazibe merkezi oldu. Bütün yatırımcılar yönünü Yüreğir'e çevirdi.
BİZE ULAŞIN