Yavuz: En çok burun estetiği yapıyoruz

Yaptığı başarılı operasyonlarla dikkatleri üzerine çeken Prof. Dr. Osman Metin Yavuz, yeni adresinde hasta kabulüne başladı. Prof. Yavuz, yurt dışından hasta tedavi ettiklerini belirtti

Yavuz: En çok burun estetiği yapıyoruz
ukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Osman Metin Yavuz, yeni adresinde hasta kabulüne başladı. Ziyapaşa Bulvarı Kahve Dünyası üstü Tevfik Bey Apartmanı B Blok Kat 1'deki yerinde hastalarına daha otantik bir ortamda hizmet veren Prof. Dr. Yavuz, "Uzman ekibimizle iş başındayız" dedi.

BOTOX, DOLGU, PRP VE SAÇ EKİMİ
Prof. Dr. Yavuz, Plastik Cerrahi'nin kapsama alanının çok geniş olduğunu, genellikle konuların estetik olan ve estetik olmayan ameliyatlar şeklinde belirlendiğini söyleyerek, muayenehane şartlarında estetik ameliyatlara talebin daha yoğun olduğunu belirtti. Estetik ameliyatlar için erken olduğunu düşünen kişiler için, ameliyat dışında da alternatifler sunduklarını belirten Yavuz, bu alanda en sık yaptıkları uygulamaların; botox, dolgu, PRP ve saç ekimi olduğunu söyledi.

ESTETİK BURUN AMELİYATI
En sık yaptıkları cerrahi uygulamanın estetik burun ameliyatı olduğunu ifade eden Prof. Dr. Yavuz; "Göğüs büyütme ve küçültme ameliyatları da ikinci sırada yer alıyor. Yüz bölgesinde ise, göz kapağı, yüz germe ve kepçe kulak ameliyatlarının revaçta. Gövde bölgesinde de, karın germe ve liposakşın ameliyatlarının sık yapılan ameliyatlar grubunda" dedi. Yavuz, mide ameliyatı sonrası aşırı kilo vermiş kişilerin fazla dokularından kurtulmalarına da yardımcı olduklarını belirtti.
Muayenehane şartlarında estetik olmayan ancak sıklıkla rastlanan bazı alanlarda da hizmet verdiklerini belirten Yavuz, "Doğuştan dudak ve damak yarıklı olan çocuklara yardımcı oluyoruz. Mastektomi sonrası meme dokusu kaybı olan hastalara da yaklaşımda bulunuyor ve orijinalinden daha mükemmel sonuçlara ulaşabiliyoruz" dedi. Ameliyatlarını özel bir hastanede yaptığını belirten Yavuz, cinsiyet değişikliği konusunda resmi onay almış hastalara da yardımcı olduklarını belirtti. Randevu ve bilgi almak isteyen hastalar, Prof Dr. Yavuz'a '0322-459 02 20' numaralı telefondan ulaşabilirler.

YURT DIŞINDAN HASTALAR
Yaptığı başarılı operasyonlarla dikkatleri üzerine çeken Prof. Dr. Osman Metin Yavuz, ülkemizde plastik ve estetik cerrahinin son yıllarda büyük bir gelişim gösterdiğini belirtti. Yurt dışından gelen hastalarının olduğunu belirten Yavuz, bu alanda sadece ülkemizde değil, dünya genelinde de üst düzeyde bir seviyenin yakalandığını belirtti.
BİZE ULAŞIN