Toroslar EDAŞ kamu ve yerel yöneticilerle buluştu

Toroslar EDAŞ kamu ve yerel yöneticilerle buluştu
Toroslar EDAŞ bölge yetkilileri, Adana'nın yerel yöneticilerine kesintisiz enerji hedefli çalışmalarını anlattı. Halkın talep ve sorunlarını birinci ağızdan dinleyen Toroslar EDAŞ ekibi, çalışmaların hız kesmeden süreceğini dile getirdi Toroslar EDAŞ bölge yetkilileri, iki günlük bir programla Adana'nın kamu ve yerel yöneticileriyle buluştu.

BAKIM ONARIM
Kozan Kaymakamı Avni Oral ve Belediye Başkanı Musa Öztürk'le bir araya gelen Toroslar EDAŞ ekibi, Yanalerik, Akkaya, Yukarıgeçili, Kapukaya, Kalkumaş, Marangeçili, Kızlarsekisi, Vericenli, Çelenuşağı, Çamdere muhtarlarına da yatırımlar hakkında bilgi verdi. Daha sonra Feke Kaymakam Vekili Hanlar İden, Belediye Başkanı Ahmet Sel ve muhtarlara bakım onarım ve yatırım süreçlerini anlatan Toroslar EDAŞ yetkilileri, kesintisiz enerji hedefiyle çalışmaların süreceğini dile getirdiler.
Özellikle muhtarların bölgedeki ihtiyaçlarının dinlendiği toplantılarda daha aydınlık bir Adana için çalışmalarını anlatan Toroslar EDAŞ ekibi, yılsonuna kadar kapsamlı bir şekilde gerçekleştirilecek aydınlatma, bakım ve yatırım çalışmalarının hızla hayata geçirileceğini dile getirdi. Adana'nın bölgedeki önemine vurgu yapan Toroslar EDAŞ bölge yetkilileri, 2020 yılına kadar yapılması hedeflenen üç yıllık yatırım planını da kent yöneticileriyle paylaştı.
BİZE ULAŞIN