Vatandaş derdini Demirtaş’a anlattı

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Sarıçam’a bağlı Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu, talep ve beklentilerini dinledi

Vatandaş derdini Demirtaş’a anlattı
Adana Valisi Mahmut Demirtaş, muhtarlıklarda vatandaşlarla buluşmalarını Sarıçam ilçesi Yıldırım Beyazıt Mahallesi'nde sürdürdü. Mahalle sakinlerinin, yaşadıkları yerlerdeki eksikleri dile getirme fırsatı bulduğu buluşmada, Vali Demirtaş sorunların çözülmesi için gereken çalışmaların yapılacağını söyledi. Demirtaş, "Sizleri seviyoruz ve en iyi hizmeti almanız için elimizden geleni yapıyoruz" dedi.

TALEPLERİNİ ANLATTILAR
Vali Demirtaş'ın, Yıldırım Beyazıt Mahallesi Muhtarlığında gerçekleştirdiği buluşmada, Sarıçam Kaymakamı Ali Murat Kayhan, Belediye Başkanı Bilal Uludağ, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri de hazır bulundu. Mahalle Muhtarı Cengiz Tutar'ın, mahallenin genel durumu hakkında bilgi verdiği buluşmada söz alan vatandaşlar, Vali Mahmut Demirtaş'a talep ve beklentilerini anlattı.

İVEDİLİKLE YAPILACAK
Mahalle sakinleri Vali Mahmut Demirtaş'tan, Sarıçam deresinin ıslahı, noter ihtiyacının karşılanması, eğitimdeki eksikliklerin giderilmesi, okullara güvenlik görevlendirilmesi, madde bağımlılığı sorunu, önemlerinin alınması, ulaşım sorunlarının çözülmesi gibi taleplerde bulundu. Demirtaş, "Eksikliklerin giderilmesi için gerekli çalışmaların ivedilikle yapılacağından kuşkunuz olmasın" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN